Турбіна АТС 400 м3/год з байпасом

Турбіна (вентиляторна установка) призначена для забезпечення циркуляції гарячого повітря. Забезпечена механічним захистом від перегріву (байпасом) і термостатом. Турбіна вмикається, коли температура повітря, що протікає через пристрій досягає заданого значення та вимикається, коли температура падає нижче заданого значення. Турбіна може працювати безперервно. Це дозволяє створювати потік теплого повітря на великі відстані через систему повітрепроводів (прямокутного перерізу або круглих). Завдяки створеному турбіною тиску можна розподілити гаряче повітря по кількох кімнатах одночасно. Пристрій призначений для безперервної роботи при температурах від 20 до 150 °С. Ви можете підключити турбіну до автоматичного регулятора швидкості.

 

Призначення:

Турбіна може бути використана як для подачі гарячого повітря, що виходить з каміна, так і у системі кондиціювання повітря для вилучення надлишкового гарячого повітря з кондиціонованого приміщення. Турбіна може працювати протягом тривалого періоду часу без перерви.

 

Вимоги безпеки:

Вентиляторна установка повинна бути встановлена кваліфікованим електриком у відповідності з діючими вимогами. Технічне обслуговування та ремонт вентилятора здійснюється тільки після відключення від мережі. Перед включенням вентилятора в мережу, переконайтеся у відсутності будь-яких пошкоджень корпусу та ротора, відсутності сторонніх предметів у корпусі. При використанні вентилятора в системі DGP не дозволяється:

- встановлювати вентилятор на горючих матеріалах

- накривати вентилятор

- вбудовувати вентилятор у стіну

- поміщати в димохід каміна.

 

Встановлення та підключення вентилятора:

Після розпакування перевірте вентилятор:

- стан ізольованих кабелів (стан ізоляції)

- стан корпусу вентилятора (не допустимі вм'ятини, деформації, ротор не може торкатися корпусу).

Вищеперелічені кроки рекомендуються через потенційно можливе пошкодження під час транспортування. Якщо ушкоджень не виявлено, Ви можете приступити до встановлення вентилятора. Місце для встановлення вентилятора повинне бути ідеально вирівняне. Для поглинання вібрації вентилятор повинен бути встановлений на мінеральній ваті. Проведіть повітрепровід від вентилятора в приміщення, яке буде нагріватися. Використовуйте тільки ізольовані проводи (кабельні канали або ізольовані алюмінієві дроти). Дистриб'ютор повинен бути добре провітрюваним. Пристрій не може експлуатуватися в умовах запиленості, таких як будівництво.

Рекомендації:

- встановіть повітряний фільтр на зворотній клапан (зворотній клапан захищає вентилятор від перегріву, коли вентилятор вимкнений)

- використовуйте ізольовані трубопроводи гарячого повітря.

- підключіть заземлення.

 

Будова вентилятора:

Вентилятор складається з корпусу, вхідних і вихідних патрубків (діаметри входу і виходу повинні відповідати встановленим повітрепроводам), контролера температури (в інтервалі температур 0-90 °С), коробки для підключення до однофазних вентиляторів. Напрямок повітряного потоку повинен відповідати напрямку, вказаному стрілкою на корпусі вентилятора. Вентилятор повинен бути встановлений на відстані не менше 1,5 м від джерела тепла. Підключіть шланги відповідні діаметру вентилятора і закріпіть їх за допомогою кабельних стяжок.

 

Очищення турбіни:

Для того, щоби видалити все сміття всередині вентилятора:

1) Від'єднайте вентилятор від блоку живлення.

2) Зачекайте, поки вентилятор охолоне до температури близько 25 °С.

3) Видаліть вентилятор.

4) Відгвинтіть кожух вентилятора таким чином, щоб мати вільний доступ до турбіни (вентилятора).

5) Протріть всі деталі вологою тканиною, змоченою в невеликій кількості чистячої рідини, слід уникати контакту рідини з електричним мотором, термостатом і проводкою.

6) Потім, коли всі елементи висохнуть, зберіть корпус, поставте вентилятор на місце і під’єднайте до електромережі.

 

Гарантія:

Виробник гарантує нормальну роботу вентиляторної установки протягом 24 місяців з дня продажу за умови дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації. За відсутності штампу, дати продажу, гарантійний строк обчислюється з дати виготовлення.

Технічні параметри:

продуктивність: 400 м3/год

споживана потужність: 108 Вт

струм: 0,81 А

живлення: 230 В

розміри Ш х В х Г : 510 х 245 х 210 мм

швидкість обертання: 1300 об/хв

діаметр труб: 125 мм

діапазон регулювання: 0-90 °C

рівень шуму: 42 дБА

діапазон робочих температур: +20 / +150 °C

вага: 8,3 кг

гарантія: 2 роки

 

виробник: ATC (Бельгія)